Встановлення автоматики

Підключення батарей опалення – це досить складна та кропітка робота, яку необхідно виконувати професіоналам. Проте, також необхідно не забувати про системи автоматики опалювальних систем, які забезпечують контроль над Вашим теплом та обраною Вами системою опалення.

Системи автоматики для опалювальних систем є набором мікросхем для регулювання споживачами системи і генераторів тепла. Регулятор забезпечує підтримування температури в приміщенні на одному рівні, деякі автомати вміють відстежувати температуру зовнішнього середовища або відключати   окреме обладнання по набору певних умов.

Ми пропонуємо Вам встановлення автоматики:

– встановлення контролерів;
 – термостатів;
– погодозалежних датчиків;
– сервоприводів;
– встановлення реле тиску води
– захист від протікання (аква-стоп).

Для плавної автоматизації системи і більш складного налаштування системи необхідний чіткий поділ опалювальних контурів, щоб можна було використати якнайбільше умов для включення-відключення обладнання.

Контролери  особливо корисні в тих випадках, коли система опалюється за допомогою електроенергії та є встановлені зональні лічильники. Таку систему можна автоматизувати в сторону максимального обігріву приміщень в нічний час, коли тариф є мінімальним і встановлювати на мінімум при настанні часу, коли ціна на кіловат є максимальною.

Одним із таких контролерів є реле тиску води. Встановлення реле тиску води необхідне усюди при монтажі водопостачання.

Термостати є чи не найбільш поширеним елементом управління, встановлюються безпосередньо в опалювальному приміщенні і включають або відключають обігрів при досягненні заданої температури.

Регулятори для підтримки температури впроваджуються в систему разом з датчиком, який вимірює температуру в системі. Такі регулятори забезпечують підтримання стабільної температури в системі через змішувач.

Погодозалежні контролери є найбільш складними з усіх перерахованих вище. Встановлюються зазвичай разом з двома датчиками: один вимірює температуру повітря зовнішнього середовища, другий – температуру контуру. До цієї системи може також підключатися термостат.

В останній системі задається тип автоматизації. Деякі типи зазвичай вже записані в елементі , якщо цей тип автоматизації Вам підходить – його можна сміливо вибирати, але якщо ні – доведеться програмувати систему самостійно, вносячи свої правки.

Для правильного регулювання насосної станції та водопостачання, необхідним є встановлення реле тиску води, що контролює тиск, при якому насос повинен включатися і тиск, при якому насос повинен відключатися.

Крім забезпечення комфорту, система автоматики опалювального обладнання також виконує функцію захисту. Так, припустимо, при екстремальних умовах автоматизована система може відключити всю систему або окрему, аварійну ділянку. Елементи управління автоматикою і цілими системами зазвичай ділять на три умовні групи: регулятори для підтримки температури, термостати, погодозалежні контролери (реле тиску води).


Підключення батарей опалення, монтаж систем автоматики для опалювальних систем, встановлення реле тиску води – дуже складна і кропітка робота, яку повинні проводити професіонали. Наша компанія забезпечить Вам встановлення та налаштування систем автоматизації для опалювальних систем будь-якої складності.