Монтаж водопостачання

 Водопровід сам із себе комплекс труб і допоміжного обладнання для транспортування води. Проектування і монтаж водопроводу є не такою вже легкою справою, як може здатися на перший погляд.

Якщо розбити всю роботу на етапи, то у нас вийде 4 етапи:
-проектування,
-вибір матеріалів,
-вибір елементів,
-монтаж трубопроводів.

 


Перший етап: Проектування

Це вибір місця установки сантехнічних приладів, проведення замірів, створення повноцінного плану. Після того, як ми вже бачимо всю схему нашого майбутнього водопроводу, ми можемо підрахувати метраж, кількість колін і виходів, а також вибрати матеріал для труб і допоміжних елементів.


Другий етап: Вибір матеріалів

Серед популярних матеріалів виділяють пластикові та металопластикові. Тут варто зробити вибір у бік надійності всієї системи, адже металопластикові елементи з’єднуються металевими фітингами, а це знижує надійність водопровідної системи в цілому. Якщо Ви все ж виберете пластик, то з ним у Вас не повинно виникнути ніяких проблем – пластик легко монтується, довговічніше і крім усього іншого – дешевше.


Третій етап: Вибір елементів

Вибрати правильні елементи для водопроводу насправді досить складно, оскільки існує безліч компаній, що їх виготовляють. Необхідно вибирати елементи водопроводу лише надійних виробників, що завоювали своє ім’я якістю та досвідом.

Отже, ми підготували місце і закупили необхідні елементи трубопроводу. Настав саме час підігнати ці самі елементи за розміром. Нарізка труб відбувається за допомогою ножівки або спецінструменту, а стикування виконується за допомогою спеціального паяльника.


Четвертий етап: Монтаж трубопроводів

При монтажі трубопроводів рекомендується максимально уникати додаткових з’єднань, адже кожне з’єднання зменшує надійність системи. Після підготовки всіх елементів – можна приступати безпосередньо до монтажу. Монтаж виконується від водяного стояка до кранів, бойлерів або пральних машин. Для розведення складних ділянок використовуються трійники і коліна.

Необхідно зауважити той факт, що прокладка водопровода «з нуля» в рази скорочує час на установку, але якщо Ви вирішили замінити стару систему, то тут необхідно витратити час на демонтаж. Перед демонтажем обов’язково перекрийте стояк, який відсікає робочу область, а також злийте воду із системи.

У даній статті прокладка водопровода показана, як універсальний спосіб, що підходить як для квартир, так і для офісних приміщень і приватних будинків. Як видно зі статті, самостійна прокладання водопроводу – справа не з легких. Наша компанія має в своєму штаті справжніх професіоналів своєї справи, які в короткі терміни зможуть виконати проектування і монтаж водопроводу будь-якої складності.