Монтаж теплої підлоги за технологією Rehau

Напевно, ніхто не любить холод і вогкість, а в зимову пору року цього не уникнути. Хочеться просто сидіти вдома у теплі з чашкою смачного чаю або кави. Але навіть вдома іноді буває не дуже тепло, подача тепла, як правило, вище 6-го поверху доходить в невеликій кількості і якщо у Вас немає обігрівача, то насолодиться теплом не вийде. Для цього і існує «тепла підлога» підігрів підлоги, як додаткове опалення. Ваші ноги завжди в теплі, Вам комфортно і ніякі хвороби Вам не страшні. Думати про «теплу підлогу» бажано на стадії початку капітального ремонту, а не тоді, коли житлова площа вже готова для проживання. Заздалегідь розмістіть схему укладання, знайдіть місце нагрівального кабелю і визначіться з розташуванням датчика і термостата. Правильна розмітка продовжить термін експлуатації даної системи. Під меблями або сантехнічними установками не варто прокладати теплу підлогу, так як, це Вами буде не відчутно, і в процесі експлуатації витрати електроенергії будуть знижені.

тепла підлога тепла підлога водяна

Якщо під Вашою квартирою знаходиться підвал або будь-яке невелике неопалюване приміщення, то Вам варто прокласти теплоізолюючий шар. Тепло нагрівального кабелю розходитися в різні боки, і без теплоізолюючого шару виходить близько 30% теплової енергії і в Вашій квартирі залишається лише 70% тепла. Як показує багаторічний досвід і практика, укладання підлоги на теплоізолюючий шар гарантує тепловіддачу в 95%, і якщо у Вас рівна підлога, то матеріал можна класти прямо на неї.

Укладання і закріплення кабелю проводитися двома способами: за допомогою монтажної стрічки або металевої сітки. На металевій сітці кабель закріплюється пластиковими хомутами, а на монтажній стрічці є кріплення.

Переваги водяної підлоги за технологією REHAU:

  • До 12% економії на опаленні. Доведено, що система дозволяє суттєво економити за рахунок більш рівномірного розподілу температури в кімнаті.
  • Систему REHAU можна встановлювати на будь-якому типі підлоги: під плитку, ламінат, паркет, лінолеум. Жодних обмежень
  • Економічність. Досить вже обігрівати стелю сусідів! З водяною підлогою тепло розподілятиметься рівномірно по всій кімнаті, а не підніматиметься вгору!
  • Відсутність потреби в догляді. З’єднання системи REHAU, навіть в тих випадках, коли знаходяться в бетоні не потребують технічного обслуговування та догляду.
  • Практичність. Теплу водяну підлогу можна використовувати як в комплексі з основною системою опалення, так автономно.
  • Надійність. Труби REHAU, з яких монтується система, витримують навантаження до 500 кг. Безпечна експлуатація труб при температурі до 95 С.
  • Привабливий дизайн, основна фішка якого – непомітність! Жодних виступаючих труб чи кабелів, вся система монтується під підлогу, а ви використовуєте вільний простір на всі 100%!
  • Нормальна вологість повітря. Класичне опалення часто надто сушить повітря, водяна підлога використовує променеве тепло, що не впливає на мікроклімат.

Підігрів підлоги та монтаж теплої підлоги за технологією Rehau "під ключ" за ціною від 90 грн/м.кв.
з гарантією 10 років!

Нанесення розмітки один з важливих етапів. Для більшої практичності рекомендується перенести схему розташування меблів і сантехнічних установок на поверхню підлоги червоною клейкою стрічкою. Потрібно діяти послідовно, дотримуючись відстані між рядами і пам’ятати, що перехресне укладання кабелю неприпустиме. Детальна розмітка застереже Вас від пошкоджень готової теплої підлоги при розстановці меблів. Перед укладанням кабелю не забудьте перевірити цілісність всіх компонентів і опір.

Останніми етапами є монтаж терморегулятора системи і цементна заливка підлоги. Після завершення укладання теплої підлоги не поспішайте включати її. Тепла підлога ще має сохнути. Цементна стяжка повинна сохнути від 7 до 30 днів, в гіршому випадку у вологому бетоні можуть утворитися тріщини і це може вплинути на цілісність нагрівача і покриття підлоги. Підігрів підлоги виконано.