Монтаж систем опалення

Плануєте будівництво будинку?

Тоді прийшов час взятися і за встановлення опалення. Для того щоб приміщення майбутньої будови були комфортними, енергоефективними і безпечними, реалізацію цієї інженерної системи варто віддати в руки професіоналів – компанії “Системи опалення”.

Послуги організації:


У нас ви можете замовити комплексний монтаж системи опалення. У нього входить:

ПРОЕКТУВАННЯ
ПОСТАЧАННЯ ОБЛАДНАННЯ
МОНТАЖ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ
ПУСКО-НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

Для того щоб опалення було безпечним і працювало ефективно, його елементи підбирають індивідуально під об’єкт згідно з правилами і нормами для якісного монтажу системи опалення. Величезне значення для справності опалювального обладнання також має монтаж котлів (або іншої апаратури) і проведення пусконалагоджувальних робіт. Ви позбавите себе від неприємностей, пов’язаних з некоректною роботою систем опалення, довіривши її розробку фахівцям компанії “Системи опалення”. Результатом нашої діяльності є теплий безпечний будинок в будь-який час року і без зайвих витрат. Встановлення опалення нашою командою відбувається якіно та ефективно! Переконайтесь у цьому  самі!

Чому варто звернутися в компанію «Системи опалення»

Довірити монтаж систем опалення нам слід з кількох причин. Основні з них:

  • Ми використовуємо тільки перевірене обладнання. При цьому співпрацюємо з постачальниками безпосередньо, що, крім іншого, знижує вартість готової конструкції;
  • Враховуємо в роботі особисті побажання замовників, існуючі нормативи і стандарти з безпеки, енергоефективності;
  • Серед підрозділів компанії – проектний відділ, а значить, систему опалення для вашого дому виконають сертифіковані інженери;
  • У штаті – лише потрібні фахівці. Ми отримуємо вигідні ціни для замовників завдяки відсутності великого числа менеджерів.
  • Вирішили обрати безпечну та енергоефективну систему опалення? Зв’яжіться з нашим фахівцем по телефону. Далі ми прорахуємо вартість робіт, узгодимо з вами проект і приступимо до його реалізації. Після закінчення роботи Ви отримуєте  гарантію на опалення.